Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко підписав указ для прискорення децентралізації

  • Розсилка
  За словами Петра Порошенка, децентралізацію необхідно прискорити - Порошенко підписав указ для прискорення децентралізації
  За словами Петра Порошенка, децентралізацію необхідно прискорити

  Указ набирає чинності з дня його опублікування

  Президент України Петро Порошенко підписав указ про «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади». Про це йдеться на сайті президента.

  За словами Порошенка, децентралізацію необхідно прискорити.

  У законі, зокрема,  зазначено, що для успішного проведення структурних реформ із децентралізації влади, необхідно невідкладно визначити засади адміністративно-територіального устрою України з урахуванням основних принципів місцевого самоврядування.  Кабінет міністрів України повинен забезпечити розробку та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв'язку з утворенням об'єднаних територіальних громад. Також уряд повинен надати підтримку для завершення утворення спроможних територіальних громад по всій території України до 2020 року.

  Органам місцевого самоврядування у законі рекомендується розробити та затвердити плани перспективного розвитку відповідних міст, селищ та сіл на 2019 - 2021 роки.

  Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ