Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко попросив опозицію «балансувати градус боротьби»

  • Розсилка
  Петро Порошенко  - Порошенко попросив опозицію «балансувати градус боротьби»
  Петро Порошенко 

  Порошенко закликав українських політиків до розуміння небезпек зовнішньої агресії

  Президент України Петро Порошенко закликав опозицію та прихильних до неї українців у внутрішньополітичній боротьбі враховувати ситуацію на сході держави.

  Про це він заявив, виступаючи на щорічній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

  Порошенко також закликав українських політиків до розуміння небезпек зовнішньої агресії.

  «Не втомлюся закликати своїх співвітчизників, прибічників опозиції: треба балансувати градус внутрішньополітичної боротьби з урахуванням ситуації на нашому східному кордоні», - сказав президент.

  «Антураж порожніх наметів навколо цього палацу (Маріїнський палац – ред.), які ви, шановні гості, побачили, – це наочне свідчення псевдо-політиків, які втратили відчуття балансу та збанкрутіли», - звернувся Порошенко до представників іноземного дипломатичного корпусу.

  Президент висловив впевненість у тому, що «це є також свідченням того, що українці – мудрі, і не дозволять, щоби російська диктатура знову скористалася українською демократією у своїх імперських цілях».

  За його словами, одним із уроків, який неодноразово підтверджений історією, і про який, на жаль, добре знають у Москві, є зміцнення Української держави.

  «Найдієвішим запобіжником проти відродження імперських амбіцій і апетитів Росії є демократична, успішна і незалежна Україна», -зауважив він.

  Глава держави підкреслив, що все, що сьогодні робить Росія в Україні, має одну-єдину мету: повернути нас у свою так звану «сферу впливу», знищити Українську державу як таку.

  «Україна сьогодні на передовій. Я багато разів говорив про це, але повторюю це ще раз: саме українська армія ціною життів своїх героїв захищає мир, стабільність, демократію і свободу в Європі. Саме в Україні продовжується творення Європи», - сказав Порошенко.

  Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко запросив до конструктивної роботи, щоб законопроект про Антикорупційний суд України був успішно ухвалений і ефективно запрацював.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ