Порошенко розповів про підготовку зустрічі з Трампом

  Порошенко провів дві телефонні розмови з Президентом США Дональдом Трампом
  Президент Петро Порошенко наголосив на інтенсивності та динамічності україно-американських двосторонніх відносин. Про це Порошенко заявив в інтерв’ю українським телеканалам. «Я думаю, що україно-американські відносини мають фантастичну динаміку», - сказав Порошенко. Глава держави нагадав, що провів дві телефонні розмови з
  • 15 Березня, 22:14
  • Розсилка

  Порошенко провів дві телефонні розмови з Президентом США Дональдом Трампом

  Президент Петро Порошенко наголосив на інтенсивності та динамічності україно-американських двосторонніх відносин. Про це Порошенко заявив в інтерв’ю українським телеканалам.

  «Я думаю, що україно-американські відносини мають фантастичну динаміку», - сказав Порошенко.

  Глава держави нагадав, що провів дві телефонні розмови з Президентом США Дональдом Трампом та висловив впевненість, що ситуація для України в американському істеблішменті, у Білому домі, у Державному департаменті США змінюється на краще.

  «І я дуже тішусь цьому, бо приходить більше розуміння, більше готовності рішуче діяти на захист свободи і захист демократії», - підкреслив Президент.

  Порошенко нагадав про свою зустріч з Віце-президентом США Майком Пенсом: «Ми намітили цілу низку конкретних кроків щодо нашої співпраці».

  Президент зауважив, що переговорний процес щодо проведення його зустрічі з Президентом Сполучених Штатів Америки просувається інтенсивно.

  Глава держави нагадав, що одразу ж після виборів та інавгурації Президента США Дональда Трампа «у нас було дуже багато фахівців, які малювали ситуацію для України в абсолютно чорних тонах». За його словами, говорили про те, що «за спиною України Росія та США домовляться про щось таємне, а Україна буде змушена виконувати це». Петро Порошенко також нагадав, що під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції підкреслив, що цього ніколи не буде: «Україна ніколи не прийме будь-які домовленості таємні чи відкриті змови щодо її долі без її безпосередньої участі». Президент зауважив, що ця позиція була підтримана всіма учасниками конференції.

  За словами Президента, двопартійна підтримка у Конгресі та Сенаті США, яку мала Україна завжди, на сьогоднішній день реалізувалась в абсолютній інтенсифікації контактів між Адміністраціями Президентів двох держав, між Міністерством закордонних справ України і Державним департаментом США.

  Порошенко також зазначив, що за його дорученням Міністр Павло Клімкін, який щойно повернувся зі США, провів дуже ефективні зустрічі з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, радником президента США з питань національної безпеки Гербертом МакМастером, впливовими людьми у Білому домі, Конгресі та Сенаті США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ