Порошенко закликав Швецію офіційно визнати факт агресії РФ

  Порошенко провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Швеції
  Перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном. Про це повідомляє прес-служба президента України. Співрозмовники скоординували позиції з пріоритетних питань у взаємодії Україна-ЄС напередодні засідання Європейської ради 20-21 жовтня у Брюсселі.
  • 19 Жовтня, 2016, 00:58
  • Розсилка

  Порошенко провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Швеції

  Перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном. Про це повідомляє прес-служба президента України.

  Співрозмовники скоординували позиції з пріоритетних питань у взаємодії Україна-ЄС напередодні засідання Європейської ради 20-21 жовтня у Брюсселі. Вони обговорили питання прискорення надання українцям безвізового режиму і завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.

  Глава держави поінформував Прем'єра Швеції щодо безпекової ситуації на Донбасі і закликав Швецію та інші країни ЄС у слід за Норвегією офіційно визнати факт російської агресії.

  Порошенко та Стефан Льовен підтвердили важливість єдності Європейського Союзу у питанні збереження санкцій щодо Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ