Португалія стала першим півфіналістом Євро-2016

Долю протистояння португальців з полками визначила серія післяматчевих пенальті.

У четвер, 30 червня, у Марселі відбувся перший матч 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футболу. Зіграли збірні Польщі і Португалії.

Основний час поєдинку закінчився за рахунку 1:1 - обидві команди зуміли забити по голу у першому таймі. Однак у другому періоді, як і в екстратаймі, ворота Польщі і Португалії залишилися недоторканими.

Долю протистояння португальців з полками визначила серія післяматчевих пенальті. Зазначимо, всі п'ять матчів Португалії на цьогорічному Євро закінчилися нічиєю в основний час.

Польщі не вистачило одного голу, щоб створити футбольну сенсацію - Якуб Блащіковські не забив свій пенальті, натомість, всі португальці були влучними.

Як результат, Португалія стає першим півфіналістом Євро-2016 і чекає, поки визначиться її суперник. Нагадаємо, у п'ятницю, 1 липня, зіграють Вельс та Бельгія. 2 липня - Німеччина та Італія, 3 липня - Франція та Ісландія.