Євро-2016. Португалія вперше в історії стала чемпіоном Європи з футболу

Збірна Португалії у фіналі Євро-2016 перемогла в додатковий час команду Франції з рахунком 1:0

Вже у першому таймі фінального матчу збірна Португалії залишилася без свого лідера – Кріштіану Роналду. Критичними для капітана португальців стало зіткнення з Дімітрі Пайє на початку гри. Після нього лікарі двічі надавали Роналду медичну допомогу, але врешті триразовий володар "Золотого м’яча" на 23-й хвилині безсило впав на газон і зміг залишити поле лише на ношах.

Проте збірна Франції в основний час відсутністю Роналду скористатися не змогла, дозволивши Португалії перевести гру в овертайм.

У додатковий час більше моментів мали португальці. Переможний гол на 109-й хвилині ударом з дальньої дистанції забив Едер. Таким чином збірна Португалії вперше в історії стала найсильнішою футбольною командою Європи.