Правоохоронці надішлють французьким колегам фото Саркісяна для ідентифікації
Правоохоронці готують документи для екстрадиції Саркісяна
Українська сторона відправить французьким правоохоронцям фото Армена Саркісяна, якого підозрюють в організації груп «тітушок» під час Майдану, для перевірки достеменності його затримання. Лише після ідентифікації підозрюваного по фото, Україна направить до Франції документи на його екстрадицію.
Про це Громадському повідомило джерело у правоохоронних органах.
Наразі ж правоохоронці готують документи для екстрадиції Саркісяна, ймовірно їх відправлять у понеділок, 16 квітня.
Водночас направити до Франції документи на екстрадицію Саркісяна Україна може лише за результатами фото ідентифікації, наголосило джерело.
Ідентифікація по фото проводиться у зв'язку з публікацією інформації про те, що Армен Саркісян нібито наразі перебуває у Росії і заявив, що його не затримували у Франції.
Водночас Нацполіція повідомила, що французькі правоохоронці підтвердили затримання по лінії Інтерполу «громадянина з документами на ім’я Армена Саргасяна»
Раніше повідомлялося, що у Франції Інтерпол затримав Армена Саркісяна,якого МВС України вважає організатором груп «тітушок» під час Революції Гідності.
Нагадаємо, у справі Крисіна проходить Армен Саркисян – його ЗМІ називають «авторитетом», який входить до оточення Юри Єнакієвського (екс-нардепа, соратника Януковича Юрія Іванющенка). Саркисяна внесено у базу «Миротворець» за «посередництво у торгівлі підакцизними товарами, член ОПГ, кримінальний авторитет».
Читайте також: «Шкаф» та його скелети. Справа Крисіна як вирок українському правосуддю
29 березня Дарницький райсуд Києва заарештував Крисіна на 2 місяці.
Обвинувачуваними у цій справі проходять двоє осіб - Юрій Крисін та Сергій Чемес. Крисіну інкримінують чотири злочини, передбачені статтями 27 (підбурювання та пособництво у вчиненні злочину), 146 (незаконне позбавлення волі, викрадення людини, вчинене з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї), 127 (катування з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості), 296 (хуліганство вчинене групою осіб), 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій) Кримінального кодексу України.
Коментарі — 0