Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент підписав указ про інавгурацію Зеленського

  • Розсилка
  <p>Інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського відбудеться 20 травня</p> - Президент підписав указ про інавгурацію Зеленського

  Інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського відбудеться 20 травня

  Міністерству закордонних справ України доручено запрошення іноземних делегацій для участі в інавгурації

  Чинний президент України Петро Порошенко підписав указ про заходи для проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

  Указ №228/2019 від 16 травня опублікований на сайті глави держави.

  Зокрема, Порошенко доручив сформувати оргкомітет для проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією Зеленського. Міністерству закордонних справ України доручено запрошення іноземних делегацій (представників дипломатичного корпусу іноземних держав) для участі в інавгурації.

  Також Міністерство внутрішніх справ має вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки і проведення інавгурації.

  Кабінету міністрів, Державному управлінню справами доручено здійснити фінансове, матеріально-технічне забезпечення церемонії інавгурації, а Державному комітету телебачення і радіомовлення України - забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов'язаних з інавгурацією.

  Прес-секретар президента Святослав Цеголко написав у соцмережі Facebook, що указ Порошенка про створення оргкомітету з проведення інавгурації Зеленського – «це ще одна ознака цивілізованої передачі влади і нових традицій в українській політиці».

  «До речі, представники нової влади, вказані в указі, вчора брали участь в нараді з підготовки до інавгурації, що відбулася в АП», - додав Цеголко.

  Нагадаємо, інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського відбудеться 20 травня.

  Прес-служба команди Зеленського планує вести трансляцію інавгурації на офіційних сторінках у соцмережах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ