Прикарпаття та Мальдіви: Порошенко розповів, де провів свята

  Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви
  Президент України Петро Порошенко зустрів 2018 рік вдома, декілька днів був в Івано-Франківській області та відвідав Мальдіви із приватною поїздкою. Про це повідомила прес-служба президента у відповідь на запит «Інтерфакс-Україна». «Інформуємо, що новий, 2018 рік президент зустрічав удома в родинному колі. Кілька днів він провів
  • 16 Сiчня, 22:46
  • Розсилка

  Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви

  Президент України Петро Порошенко зустрів 2018 рік вдома, декілька днів був в Івано-Франківській області та відвідав Мальдіви із приватною поїздкою.

  Про це повідомила прес-служба президента у відповідь на запит «Інтерфакс-Україна».

  «Інформуємо, що новий, 2018 рік президент зустрічав удома в родинному колі. Кілька днів він провів у державній резиденції Гута на Івано-Франківщині», - йдеться у повідомленні.

  У прес-службі підтвердили, що президент здійснив приватну поїздку на Мальдіви і зазначили, що він поїхав «з метою короткого відпочинку».

  «Цю поїздку він сплатив сам із власного рахунку задекларованих коштів, що буде відображено в його електронній декларації», - інформують у прес-службі.

  «Рішення про те, що інформацію про ці поїздки буде оприлюднено постфактум, було прийнято заздалегідь, виходячи з міркувань безпеки», - зазначили у відомстві.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ