рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Прокурор у справі MH17 процитував Солженіцина в суді

  • Розсилка
  В Нідерландах почалося перше слухання у справі про катастрофу пасажирського літака MH17 над Донбасом в 2014 році - Прокурор у справі MH17 процитував Солженіцина в суді
  В Нідерландах почалося перше слухання у справі про катастрофу пасажирського літака MH17 над Донбасом в 2014 році

  Встановивши правду в справі про катастрофу MH17, можна «запобігти новому насильству в майбутньому», зазначив прокурор Нідерландів

  Прокурор Нідерландів Вард Фердінандуссе завершив промову в суді у справі збитого в Донбасі влітку 2014 року Boeing рейсу MH17, процитувавши письменника Олександра Солженіцина. 

  «Російський письменник Олександр Солженіцин одного разу сказав: «Насильству нічим прикритися, крім брехні, а брехня може триматися тільки насильством», - сказав Фердінандуссе під час свого виступу.

  Він зазначив, що встановивши правду в справі про катастрофу MH17, можна «запобігти новому насильству в майбутньому».

  9 березня в окружному суді Гааги почався суд у справі збитого в Донбасі влітку 2014 року Boeing рейсу MH17. На першому засіданні в Нідерландах були представлені судді, які будуть виносити вердикт.

  Після цього було оголошено принципи слухань, на першому етапі яких вирішать процедурні питання.

  Сам процес триватиме як мінімум кілька років.

  Нагадаємо, в понеділок в Нідерландах почалося перше слухання у справі про катастрофу пасажирського літака MH17 авіакомпанії Malaysian Airlines над Донбасом в 2014 році. 

  Частина родичів загиблих у катастрофі літака рейсу MH17, збитого бойовиками на Донбасі, заявили у суді, що вимагатимуть фінансової компенсації.

  Нідерландський прокурор Вард Фердінандуссе у своєму виступі 9 березня заявив, що бойовики, які збили пасажирський літак MH17 авіакомпанії Malaysian Airlines над Донбасом у 2014 році, вважали, що стріляють по літаку військової авіації України. 

  Читайте також:


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ