Радник Авакова запропонував політикам голодувати один раз в тиждень

  Шкіряк прихильно ставиться до введення систематичного голодування для всіх
  Радник міністра МВС Зорян Шкіряк заявив про підтримку людей і політиків, які вирішуються на голодування. Про це він написав на Facebook. «Голодування – це круто і дуже корисно! Беззаперечно підтримую тих людей (і політиків теж), котрі йдуть на такий крок і дбають про своє здоров’я. Так тримати!», – зазначив Шкіряк.
  • 20 Червня, 07:24
  • Розсилка
  Зорян Шкіряк
  Зорян Шкіряк

  Шкіряк прихильно ставиться до введення систематичного голодування для всіх

  Радник міністра МВС Зорян Шкіряк заявив про підтримку людей і політиків, які вирішуються на голодування.

  Про це він написав на Facebook.

  «Голодування – це круто і дуже корисно! Беззаперечно підтримую тих людей (і політиків теж), котрі йдуть на такий крок і дбають про своє здоров’я. Так тримати!», – зазначив Шкіряк.

  Він підкреслив, що прихильно ставиться до введення систематичного голодування для всіх.

  «Головне, щоб це було реальне голодування, а не бла-бла-бла заради банального інформаційного перформенса для власного політичного піару. У декого вже було раніше і не раз, пам’ятаєте... Бо якщо після такого «голодування» + 10 кг – це лажа, вибачте. Отже, голодуймо разом хоч добу на тиждень, друзі). Це актуально і дуже корисно для покращення нашого фізичного стану. Здорова нація і фізично здоровий політикум - це надважливий елемент на шляху до побудови успішної України!», – заявив Шкіряк. 

  У Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

  Як повідомлялося, станом на 18 червня у Львові назбиралося понад 8,5 т відходів, які нікуди вивезти.

  Нагадаємо, 12 червня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

  19 червня лідер фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк оголосив голодування через ситуацію зі сміттям у Львові.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ