Радник Путіна лякає США економічним шоком

  На США чекають погані часи – Глазьєв
  Вибори американського президента за будь-якого результату вплинуть на світовий фінансовий ринок, а на США чекають погані часи. Про це заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв, передає Rambler News Service. «Для обслуговування піраміди зростаючого державного боргу потрібна все більша і більша емісія. Ми спостерігаємо практично трикратне
  • 18 Жовтня, 2016, 15:00
  • Розсилка
  Радник президента Росії Сергій Глазьєв
  Фото Еспресо.TV
  Радник президента Росії Сергій Глазьєв

  На США чекають погані часи – Глазьєв

  Вибори американського президента за будь-якого результату вплинуть на світовий фінансовий ринок, а на США чекають погані часи. Про це заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв, передає Rambler News Service.

  «Для обслуговування піраміди зростаючого державного боргу потрібна все більша і більша емісія. Ми спостерігаємо практично трикратне збільшення кількості доларів лише за вісім років. Такі темпи грошової емісії світова фінансова система може не витримати», – сказав він.

  Ця піраміда держборгу може розвалитись, і політичні чинники (наприклад, конфлікти в Іраку або Лівії) тільки збільшують ризики її обвалу, вважає Глазьєв. «Я думаю, шоки обов'язково будуть», – упевнений радник президента.

  «Трамп, можливо, буде скорочувати витрати за рахунок згортання воєнної агресії США. Це сприятиме політичній стабільності. Але на тих, хто вклався в американські фінансові піраміди, в будь-якому разі чекають серйозні політичні потрясіння», – вважає Глазьєв.

  Як повідомлялось, у департаменті прогнозування Центробанку РФ порахували, на скільки вистачить ще Росії накопичених резервів. Відповідно до прогнозу Центробанку, Резервний фонд и більша частина Фонду національного добробуту виснажаться до кінця 2018 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ