Росія буде вдаватися до терактів і загострення ситуації на Донбасі, - Безсмертний

Росія буде вдаватися до терактів і загострення ситуації на Донбасі, - Безсмертний

Безсмертний переконаний, що РФ не готова з точки зору комплекту озброєнь та сил, що знаходяться на оперативній дистанції, до наступу

Росія не вдаватиметься до широкомасштабного наступу на Україну, а скоріше буде здійснювати різного роду терористичні акти і намагатися утримати напругу за рахунок загострення ситуації на Донбасі. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив Надзвичайний і Повноважний посол України, екс-представник України в Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний.

«На сьогодні розглядається декілька можливих варіантів розвитку подій. Один із них - це можливе зростання напруження. Але тут є декілька можливих варіантів. Перший з них, можливість широкомасштабних дій. Можу відразу заспокоїти наразі до такого розвитку подій Росія не готова з точки зору комплекту озброєнь, сил, що знаходяться на оперативній дистанції. Я вже не кажу про можливість їх забезпечення відповідною інфраструктурою. Другий момент - можливість здійснення певного роду терористичних актів діяльності оперативних диверсійно-розвідувальних груп, проведення окремих акцій, пов’язаних з захопленням заручників і так далі. Це розглядається, як найбільш ймовірний (сценарій, - ред.). Третій варіант - можливість утримання напруги за рахунок загострення ситуації, пов’язаної з інформаційним напруженням, чутками, обстрілами по лінії розмежування на території Донецької і Луганської областей. Швидше за все, буде працювати другий і третій варіант», - зазначив він.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів