рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія допустить консула до Гриба лише після вироку - Денісова

  • Розсилка
  <p>Денісова просить представників дипломатичних місій прийти на засідання суду та перевірити, у якому стані Павло</p> - Росія допустить консула до Гриба лише після вироку - Денісова

  Денісова просить представників дипломатичних місій прийти на засідання суду та перевірити, у якому стані Павло

  Омбудсмен Людмила Денісова проведе зустріч із представниками Ради Європи, де порушить питання щодо політв’язня Гриба

  Заарештованому українцю Павлу Грибу дозволять зустрітися з українським консулом лише після вироку.

  Про це в ефірі «112 Україна» сказала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

  За її інформацією, Павлу Грибу відмовили в побаченні з матір’ю та українським консулом. Російська сторона обіцяє надати дозвіл на зустріч із консулом тільки після вироку.

  Денісова заявила, що буде звертатися до представників Ради Європи, аби отримати дозвіл на зустріч Гриба з українським консулом до оголошення вироку.

  «Я знаю, що суд відмовив матері в побаченні та нададуть можливість зустрітися консулу з Павлом тільки після вироку. Це не передбачено консульською конвенцією, яка підписана між Україною і Російською Федерацією, треба надати таке побачення, перенесення не можливе. Сьогодні буду зустрічатися із представниками Ради Європи», - сказала омбудсмен.

  Також, як вона зазначила, радник Путіна з прав людини Михайло Федотов запевнив, що Гриба обстежили медики. За його інформацією, заарештований перебуває у задовільному стані. Проте судове засідання перенесли.

  Денісова просить представників дипломатичних місій прийти на засідання суду та перевірити, у якому стані Павло.

  «Вчора я отримала відповідь від Федотова. Він сказав, що обстеження зроблено, лікарі кажуть, що його стан задовільний, але було перенесено судове засідання на 18 лютого. Я звернулася до всіх представників дипломатичних місій, розташованих у місті Ростові-на-Дону, для того, щоб вони потрапили на суд і побачили, в якому стані Павло», - сказала омбудсмен.

  Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що Росія 29 січня відмовила у дозволі українському консулу відвідати незаконно утримуваного політичного в’язня Павла Гриба.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ