Росія офіційно підтвердила участь у «Євробаченні-2017»

  Хто поїде на конкурс від РФ, стане відомо в лютому
  Росія в офіційному повідомленні Європейській мовній спілці підтвердила наміри взяти участь у «Євробаченні-2017», яке відбудеться в Києві. Про це повідомив виконувач обов'язків гендиректора Національної телерадіокомпанії України Олександр Харебін в ефірі телеканала ZIK. «Росіяни не контактують з безпосереднім
  • 29 Листопада, 2016, 15:10
  • Розсилка

  Хто поїде на конкурс від РФ, стане відомо в лютому

  Росія в офіційному повідомленні Європейській мовній спілці підтвердила наміри взяти участь у «Євробаченні-2017», яке відбудеться в Києві. Про це повідомив виконувач обов'язків гендиректора Національної телерадіокомпанії України Олександр Харебін в ефірі телеканала ZIK.

  «Росіяни не контактують з безпосереднім мовником-організатором. Росіяни контактують з Європейською мовною спілкою. І коли вони на конкурсі чи адміністративно визначать людину або групу людей, які прийдуть на конкурс «Євробачення» в Україну, ми почуємо від них це. Думаю, ми знатимемо це в лютому наступного року», – зазначив він.

  Харебін також уточнив, що жодних окремих питань щодо забезпечення чи якихось окремих заходів у рамках «Євробачення» не надходило. Про це представники Російської Федерації повідомили Європейській мовній спілці».

  Нагадаємо, вже відомі ціни на квитки на пісенний конкурс «Євробачення-2017». Вартість квитків варіюватиметься від 20–30 до 100 євро. Їх продаватимуть на 9 єврошоу – шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал.

  Як повідомлялось, 1 січня 2017 року Київ отримає символічні ключі від «Євробачення». «Ключі» передасть мер цьогорічного господаря «Євробачення» – міста Стокгольм – Карін Ваннгорд.

  9 вересня стало відомо, що містом, яке прийме пісенний конкурс «Євробачення-2017», став Київ. Церемонія відкриття конкурсу відбудеться в Софії Київській.

  Пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла українка Джамала з піснею «1944». За результатами голосування національних журі країн – учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Україна здобула право організувати «Євробачення» наступного року як країна-переможець.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ