Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія заборонила поставки нафтопродуктів до Білорусі

  • Розсилка
  <p>РФ не продаватиме Білорусі нафтопродукти</p> - Росія заборонила поставки нафтопродуктів до Білорусі

  РФ не продаватиме Білорусі нафтопродукти

  Російська Федерація не буде поставляти в Білорусь бензин, дизель і мазут

  Росія ввела заборону на експорт до Білорусі світлих і темних нафтопродуктів, а також скрапленого вуглеводневого газу. Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак в четвер, 11 жовтня, повідомляє Reuters  Зазначається, що заборона набуває чинності в листопаді 2018 року і триватиме щонайменше до кінця 2019 року.

  Протокол, підписаний між Росією і Білорусією, передбачає заборону на поставки нафтопродуктів - темних нафтопродуктів, дизельного палива, сказав він.

  «Він також передбачає часткове постачання певних нафтопродуктів, які не виробляються в республіці Білорусь і які з точки зору внутрішнього споживання їм необхідні. Це окремий перелік до протоколу, великий перелік - лакофарбові вироби, хімічна продукція, тобто продукція нафтохімічних заводів», - сказав Новак.

  Раніше між Росією і Білоруссю виник конфлікт через розбіжності в підходах до визначення ціни на газ. Росія у відповідь скоротила поставки нафти в Білорусь.
  У результаті президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив знайти заміну російській нафті за рахунок закупівлі цього палива в інших країн.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ