Росія залишила у Білорусі частину своїх військових після навчань «Захід-2017» – Муженко

  Муженко заявив, що росіяни забрали авіацію з Білорусі, щоб створити картинку виведення військ
  Росія залишила свої війська після навчань «Захід-2017» у Білорусі, незважаючи на обіцянки не робити цього. Про це заявив у коментарі Reuters начальник українського Генштабу Віктор Муженко. «У нас є інформація, що вони вивели лише кілька підрозділів із заявлених 12 500 військовослужбовців, з яких нібито 3 000 були росіянами, але
  • 29 Вересня, 2017, 19:54
  • Розсилка
  Віктор Муженко
  Віктор Муженко

  Муженко заявив, що росіяни забрали авіацію з Білорусі, щоб створити картинку виведення військ

  Росія залишила свої війська після навчань «Захід-2017» у Білорусі, незважаючи на обіцянки не робити цього. Про це заявив у коментарі Reuters начальник українського Генштабу Віктор Муженко.

  «У нас є інформація, що вони вивели лише кілька підрозділів із заявлених 12 500 військовослужбовців, з яких нібито 3 000 були росіянами, але там насправді їх було значно більше», – сказав генерал армії.

  «Росія продемонструвала, і це була перш за все демонстрація, повернення авіаційних частин – вони знялися в повітря і полетіли на аеродроми Росії. Але ми розуміємо, що для авіації 300-400 км – це відстань, яку можна подолати за дуже короткий час», – сказав він.

  Читайте також статтю: Лукашенко оформив капітуляцію? Післямова до військових навчань «Захід-2017»

  На думку Муженка, напруга не зменшилася, а навпаки зростає. Керівник Генштабу також зазначив, що Київ сподівається на отримання летального оборонного озброєння від США.

  «Ми очікуємо відповідного рішення, тому що всі переговори закінчилися, а відповідні питання були узгоджені – щодо переліку та типів зброї – і ми очікуємо лише політичного рішення наших країн-партнерів», – сказав він.

  Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» відбувалися з 14 до 20 вересня. Офіційно заявлялося, що в них будуть задіяні близько 13 тис. осіб.

  19 вересня стало відомо, що під час навчань на полігоні «Лузький» під Петербургом вертоліт Ка-52 випадково обстріляв глядачів ракетами, двоє людей опинилися в лікарні.

  На останньому етапі навчань було відпрацьовано нанесення масованого ракетно-ядерного удару.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ