Російські силовики знову провели обшук і затримали кримчанина

  Затриманий російськими силовиками Ренат Параламов – мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей
  У кримському селищі Нижньогірський в будинку Рената Параламова 13 вересня відбувся обшук, повідомляють місцеві активісти у Facebook. Як зазначив у коментарі Крим.Реалії адвокат Еміль Курбедінов, Параламова забрали російські силовики й повезли із собою, імовірно, в управління ФСБ Росії по Криму в Сімферополі. Як повідомляють активісти,
  • 13 Вересня, 09:24
  • Розсилка

  Затриманий російськими силовиками Ренат Параламов – мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей

  У кримському селищі Нижньогірський в будинку Рената Параламова 13 вересня відбувся обшук, повідомляють місцеві активісти у Facebook.

  Як зазначив у коментарі Крим.Реалії адвокат Еміль Курбедінов, Параламова забрали російські силовики й повезли із собою, імовірно, в управління ФСБ Росії по Криму в Сімферополі.

  Як повідомляють активісти, Параламов – мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не мав судимостей.

  Російські силові структури поки що ситуацію не коментують.

  З переходом Криму під контроль Росії на півострові ФСБ проводить регулярні обшуки та допити журналістів, активістів, громадських діячів. Правозахисники характеризують це як «боротьбу з інакодумством».

  Нагадаємо, 11 вересня відбувся суд над Ахтемом Чийгозом, якого російські окупанти засудили до 8 років позбавлення волі.

  12 вересня адвокат Микола Полозов подав дві апеляційні скарги на вирок Чийгозу.

  Читайте також інтерв’ю «Главкома»: Керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник: Умови у кримських СІЗО наближаються до тортур

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ