Російські військові мародери розграбували будинки на околиці Донецька

Російські окупанти залякали жителів Трудівського і примусили залишити власні домівки, а потім пограбували залишені помешкання

З огляду на зростання невдоволення населення тимчасово окупованих територій України присутністю та діями російських окупаційних військ зафіксовано зростання кількості навмисних провокаційних обстрілів з передових позицій 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) та 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1-го АК ЗС РФ у власний тил по житлових кварталах мирних мешканців з метою подальшого звинувачення сил АТО. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
«28-29 серпня ц.р. навмисні провокаційні обстріли житлових кварталів здійснювалися в напрямку Трудівського (західна околиця Донецька) та Яснуватої. Особливий цинізм російських окупантів полягає в тому, що протягом минулого тижня т.зв. влада Донецька залякувала мешканців Трудівського загрозою артилерійських обстрілів та примушувала залишити власні домівки. Залишені власниками помешкання було розграбовано російськими військовими мародерами, а навмисні обстріли дозволяють російським окупантам залишитися безкарними», – інформує українська розвідка.
Українською стороною надано інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність мінометів та артилерійських систем калібром понад 100 мм у районах Горлівки та Макіївки.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також