Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Розлучення року: глава «Нафтогазу» віддав колишній дружині найцінніше - своє прізвище

  документ
  • Розсилка
  Андрій Коболєв - Розлучення року: глава «Нафтогазу» віддав колишній дружині найцінніше - своє прізвище
  Андрій Коболєв

  Внаслідок поділу майна Зоряні Коболєвій відійшли будинок, землі поблизу Києва, а також елітна автівка

  Один із найбільш високооплачуваних топ-менеджерів державного сектору, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв по-тихому змінив свій сімейний статус.  Керівник найбільшого державного холдингу на щомісячній зарплаті близько 2 млн грн без зайвого розголосу розлучився з дружиною Зоряною Коболєвою, з якою був у шлюбі з 2003 року. 

  За інформацією «Главкома» процес розлучення тривав весь минулий рік і завершився перед новим роком. Згідно з інформацією. яка міститься у рішенні Києво-Святошинського районного суду від 17 жовтня 2017 року, сімейне життя подружжя не склалося. Причиною цьому стали сварки та непорозуміння. Протягом останніх двох років Андрій та Зоряна разом не проживали, сім'ю зберегти не бажали обидвоє, строк на примирення обоє не захотіли брати. Від шлюбу у Коболєвих є троє доньок.


  Зоряна Коболєва з доньками. Фото з «Фейсбуку»
  Зоряна Коболєва з доньками. Фото з «Фейсбуку»

  Після розірвання шлюбу Зоряна залишила собі прізвище чоловіка.

  Але на цьому шлюбна «епопея» не закінчилася. Екс-дружина одразу після судового рішення почала набувати нове майно.

  «Главком» за допомогою відкритих державних реєстрів з’ясував, що 4 грудня 2017 року Зоряна Ярославівна оформила договір про поділ майна, який завірив столичний приватний нотаріус Падалка. Згідно з ним, у власність екс-дружини керівника «Нафтогазу» відійшов житловий будинок площею 275,5 кв. м і 12 соток землі у селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області. Вказане майно було відображено у паперовій декларації Андрія Коболєва за 2015 рік.

  (для перегляду списку натисніть на зображення)

  Крім цього, у січні 2018 року пані Зоряна стала власницею автомобіля Porsche Cayenne, 2007 року випуску. До цього часу цією елітною машиною користувався глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

  Авто Lexus LX 570, 2011 року випуску Зоряна Коболєва показувала у паперовій декларації колишнього чоловіка за 2015 рік.


  Витяг з Єдиного державного реєстру МВС України
  Витяг з Єдиного державного реєстру МВС України

  За даними аналітичної системи YouControl, Зоряна Коболєва є кінцевим вигодоодержувачем київської ТОВ «Зет Ван Груп». Підприємство засновано у березні 2015 року і спеціалізується на консультуванні з питань комерційної діяльності й керування. Розмір статутного капіталу – 10 тис. грн.

  Варто зауважити, що Андрій Коболєв за 2016 рік задекларував заробітної плати на суму 19,323 млн грн, яка зросла в 17,5 разів порівняно з 2015 роком.  З інших джерел голова «Нафтогазу» позаминулого року отримав лише 0,65 грн, водночас у 2015 році його дохід з інших джерел становив 5 млн грн. Декларація глави компанії за 2017 рік на сайті «Нафтогазу» досі не оприлюднена. 

  Крім того Коболєв вказав в декларації Porshe Cayenne, 2007 року (у 2018 році таку ж автівку покаала колишня дружина - «Главком»), Mercedes-Benz GL 550, 2008 року, а також водний мотоцикл Bombardier Sea-Doc RXP-255, 2006 року випуску.

  Восени минулого року вісім керівників «Нафтогазу» отримали премії за виграш справи проти «Газпрому» в Стокгольмському арбітражі. Відомо, що розмір премії дорівнював річному гонорарові. Тобто голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв до 19 млн грн зарплати отримав 19 млн грн. премії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ