Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Розрив дипвідносин з РФ внесено в проект закону про Донбас

  • Розсилка
  Розрив дипвідносин з РФ внесено в проект закону про Донбас

  Депутати партії «Укроп» пропонують у тримісячний термін Кабміну розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією

  Група позафракційних народних депутатів внесла поправку, якою пропонує зобов'язати Кабінет Міністрів розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією, до другого читання законопроекту №7163 про забезпечення суверенітету України на Донбасі.

  Про це повідомив член профільного комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук (фракція «Народний фронт»), пише Інтерфакс-Україна.

  «Ця поправка існує. Вона з номером 595. Внесена групою народних депутатів (позафракційних) від політичної сили «УКРОП». І там вони пропонують у тримісячний термін Кабміну розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією», - сказав Тетерук.

  Згідно з таблицею поданих народними депутатами поправок до другого читання законопроекту, ця поправка міститься в цьому документі.

  Група народних депутатів пропонує в перехідних положеннях зобов'язати Кабінет Міністрів України в тримісячний термін із дня набуття чинності законом ініціювати розрив дипломатичних відносин із країною-агресором, які встановлені відповідно до протоколу про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Росією від 18 лютого 1992 року.

  Як повідомляється, на засіданні комітету з національної безпеки та оборони секретар комітету Іван Вінник (фракція «Блок Петра Порошенка») виступив за те, щоб така норма була відображена в законопроекті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ