Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Розвідка США не виключає передчасних виборів в Україні

  • Розсилка
  Розвідка США не виключає передчасних виборів в Україні

  У доповіді, у частині, яка називається «Росія та Євразія» є розділ Україна

  Україні загрожують внутрішні потрясіння, якими готова скористатись Росія, щоб підірвати нинішню прозахідну орієнтацію офіційного Києва. Ці фактори будуть загрожувати відновленню економіки України та потенційно зможуть привести до зміни в зовнішній політиці країни, котрі ще «більше розпалять напруженість між Росією і Заходом».

  Про це йдеться у письмовій доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса «Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США».

  Доповідь була надана ним комітету Сенату з питань розвідки, де 13 лютого пройшли слухання на тему глобальних загроз з якими стикаються США.

  У доповіді, у частині, яка називається «Росія та Євразія» є розділ Україна. У розділі вказані основні чинники, які можуть вплинути на внутрішнє та зовнішньо-політичне становище держави.

  Зазначається, що «лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019-го року».

  Також розвідка США попереджає, що Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні, щоб підірвати нинішню прозахідну орієнтацію офіційного Києва.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ