Ряди бойовиків рідіють: за тиждень дюжина «200-х»

  «Інформаційний спротив» назвав кількість підтверджених втрат окупаційних військ
  За останній тиждень – з 6 по 13 листопада - підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі склали 12 осіб. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук з посиланням на оперативні дані «ІС».  За даними «ІС», в 1 АК
  • 15 Листопада, 2017, 11:48
  • Розсилка

  «Інформаційний спротив» назвав кількість підтверджених втрат окупаційних військ

  За останній тиждень – з 6 по 13 листопада - підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі склали 12 осіб. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук з посиланням на оперативні дані «ІС». 

  За даними «ІС», в 1 АК - 3 омсбр (Горлівка) загинули двоє військовослужбовців, в 100 омсбр (Донецьк) 1 військовослужбовець, в 11 омп (Макіївка) – вісім, в 2 АК - 7 омсбр (Брянка) - один.

  Як повідомлялося, впродовж минулої доби окупанти 23 рази відкривали вогоньпо позиціях Збройних Сил України. Близько десяти збройних провокацій були здійснені з використанням артилерії, мінометів та танка.

  У результаті ворожих обстрілів двоє українських захисників зазнали поранення. Їм була надана невідкладна медична допомога.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ