Рятувальники попередили про небезпеку сходження лавин у Закарпатті

  У зв’язку зі снігопадами, у високогір'ї східної частини Закарпатської області зберігається значна лавинна небезпека
  Лавинна небезпека пов'язана з інтенсивними снігопадами У закарпатській області у п'ятницю, 1 грудня, оголошено третій рівень лавинної небезпеки. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій. «1 грудня, у зв’язку зі снігопадами, у високогір'ї східної частини Закарпатської області зберігається значна
  • 1 Грудня, 2017, 09:38
  • Розсилка

  У зв’язку зі снігопадами, у високогір'ї східної частини Закарпатської області зберігається значна лавинна небезпека

  Лавинна небезпека пов'язана з інтенсивними снігопадами У закарпатській області у п'ятницю, 1 грудня, оголошено третій рівень лавинної небезпеки. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  «1 грудня, у зв’язку зі снігопадами, у високогір'ї східної частини Закарпатської області зберігається значна лавинна  небезпека (3 рівень)», - йдеться у повідомленні.

  Останнє попередження про лавинну небезпеку ДСНС публікувала у середу, 29 листопада. Так, у високогір'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей зберігалась значна лавинна небезпека у зв'язку з інтенсивними снігопадом в західних областях України.

  «30 листопада 2017 року, у зв’язку зі снігопадами, у високогір'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна лавинна небезпека (3 рівень)», - зазначали рятувальники. Також, у зв'язку зі снігопадами, у Закарпатській області передбачається туман – видимість 200-500 метрів.

  Як повідомлялось, сьогодні на більшості території України синоптики прогнозують дощі, лише в західних областях істотних опадів не очікується.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ