Саакашвілі знайшов винуватого у обвалі будинку в Одесі

  У четвер обрушився будинок на Молдаванці, вбивши 21-річного хлопця, який перебував у кімнаті на першому поверсі
  Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі подав заяви до прокуратури та поліції про грубе порушення будівельних норм при ремонті будинку №80 по вулиці Цветаєва в Одесі, що призвело, на його переконання, до його обрушення та загибелі під руїнами 21-річного мешканця. Про це Саакашвілі повідомив у Фейсбуці. «У четвер обрушився
  • 17 Жовтня, 2016, 23:46
  • Розсилка

  У четвер обрушився будинок на Молдаванці, вбивши 21-річного хлопця, який перебував у кімнаті на першому поверсі

  Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі подав заяви до прокуратури та поліції про грубе порушення будівельних норм при ремонті будинку №80 по вулиці Цветаєва в Одесі, що призвело, на його переконання, до його обрушення та загибелі під руїнами 21-річного мешканця.

  Про це Саакашвілі повідомив у Фейсбуці.

  «У четвер обрушився будинок на Молдаванці, вбивши 21-річного хлопця, який перебував у кімнаті на першому поверсі. Минуло чотири дні з моменту цієї трагедії, а люди так і не отримали належної допомоги. Більшість мешканців бояться перебувати у решті квартир будинку, і навіть руїни їм довелось розчищати в основному самотужки», – зазначив Саакашвілі.

  За словами голови ОДА, «неозброєним оком видно, що головною причиною обрушення є грубе порушення будівельних норм при проведенні ремонту».

  «Чиновники мерії, які так завзято боролися проти нашої «Хати одружень» (зведеної поряд з будівлею Одеської ОДА) завжди охоче закривають очі на ці порушення, і зазвичай зовсім небезкоштовно. Корупція вбиває», – додав Саакашвілі.

  Він наголосив, що «спрямував відповідний запит до прокуратури та поліції і чекаю негайного реагування на це свавілля». 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ