Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Саміт НАТО: Альянс підтвердив прагнення України до членства

  • Розсилка
  <span>Єнс Столтенберг</span> - Саміт НАТО: Альянс підтвердив прагнення України до членства
  Єнс Столтенберг

  У документі наголошується, що незалежна, суверенна та стабільна Україна є запорукою євроатлантичної безпеки

  Саміт Північноатлантичного альянсу підтвердив євроатлантичні прагнення України.

  Про це йдеться у декларації  саміту НАТО у Брюсселі.

  У документі наголошується, що незалежна, суверенна та стабільна Україна, яка твердо дотримується принципів демократії та верховенства права, є запорукою євроатлантичної безпеки.

  «Ми твердо переконані в тому, що Україна має право самостійно вирішувати власне майбутнє та зовнішньополітичний курс без втручання ззовні. Зважаючи на прагнення України до членства в НАТО, ми дотримуємося наших рішень на Бухарестському саміті та на наступних самітах», - йдеться у декларації.

  Учасники саміту підкреслили , що успіх широкомасштабних реформ в Україні, зокрема, у боротьбі з корупцією, матимуть и вирішальне значення для закладання основи для процвітаючої та мирної України, міцно закріпленої серед європейських демократій, які прагнуть до спільних цінностей.

  «Ми усвідомлюємо зацікавленість України у розширенні можливостей в рамках Ініціативи сумісності партнерства. НАТО розглядатиме це з огляду на рішення, прийняті на Уельському та на Варшавському самітах. Ми будемо продовжувати працювати з Україною, багаторічним партнером Альянсу, спираючись на принципи та цінності, закріплені в Хартії про особливе партнерство між НАТО та Україною» - йдеться у декларації.

  Нагадаємо, в Брюсселі стартував 29-й щорічний саміт НАТО. Він триватиме у штаб-квартирі Альянсу 11-12 липня.

  Президент України Петро Порошенко здійснить візит до Бельгії, де візьме участь у заходах саміту НАТО на запрошення генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ