СБУ не забороняла Навальному в’їзд в Україну, попри його висловлювання про Крим

  Станом на 12 червня російському політику Олексію Навальному дозволено відвідувати Україну
  Служба безпеки України (СБУ) не забороняла в'їзд в країну російському політику Олексію Навальному, попри його неоднозначні висловлювання щодо окупованого Криму. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит «Українських Новин». «На Ваш запит від 12.06.2017 щодо заборони в'їзду в Україну громадянину РФ Навальному О. А. повідомляємо
  • 18 Червня, 07:10
  • Розсилка
  Російський політик Олексій Навальний
  Російський політик Олексій Навальний

  Станом на 12 червня російському політику Олексію Навальному дозволено відвідувати Україну

  Служба безпеки України (СБУ) не забороняла в'їзд в країну російському політику Олексію Навальному, попри його неоднозначні висловлювання щодо окупованого Криму.

  Про це йдеться у відповіді СБУ на запит «Українських Новин».

  «На Ваш запит від 12.06.2017 щодо заборони в'їзду в Україну громадянину РФ Навальному О. А. повідомляємо наступне. Станом на дату запиту рішення щодо заборони в'їзду вказаною громадянину на територію України Службою безпеки України не приймалося», - сказано в документі.

  Як повідомлялося, російський «демократ» Навальний хоче провести в Криму новий референдум.

  Навальний вважає, що «простого вирішення кримської проблеми не існує», на півострові потрібно провести другий референдум. Перший референдум опозиціонер не визнає, другий, на його думку, світ теж не визнає, «але важливо дати людям можливість висловити свою волю».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ