Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сенат США видав резолюцію на підтримку свободи преси

  • Розсилка
  Сенат США видав резолюцію на підтримку свободи преси

  Постанова засвідчує, що «преса не є ворогом народу»

  Сенат видав постанову, якою засудив «напади на інституцію вільної преси».Про це повідомляє  Голос Америки.

  Голосування стало відповіддю на акцію у США, в ході якої близько 350 ЗМІ виступили на захист вільної преси і проти частої критики з боку президента Трампа. Кожне з цих видань вийшло з редакційною статтею на тему підтримки свободи преси.

  Постанова засвідчує, що «преса не є ворогом народу« і підтверджує «життєво важливу і незамінну роль, яку виконує вільна преса». Також у ній засуджуються «напади на інституцію вільної преси».

  Також у четвер президент США Дональд Трамп підтвердив свою відданість свободі преси.

  «Я нічого не хотів би більше для нашої країни, аніж справжньої свободи преси. Факт полягає в тому, що преса може вільно писати і говорити все, що забажає, однак, багато з того, що вона говорить є несправжніми просуванням політичних програм, або просто, намаганнями зашкодити людям. перемого за чесністю!» - написав Трамп у Twitter.  Акція об'єднала як відомі видання, такі як The New York Times, так і невеличкі місцеві газети. Видання The Boston Globe, яке виступило ініціатором виступу, порівняло політику Трампа дій президента Туреччини Ердогана та президента Росії Путіна.

  Однак, не всі видання приєднались до акції. Так, популярне видання The Los Angeles Times вирішило утриматись від участі.

  Видання пояснило, що прийняло таке рішення «не тому, що ми не вважаємо, що президент Трамп не нападає на пресу цинічно, демагогічно і несправедливо. Він так робив і ми про це неодноразово писали». Ми не хочемо створити враження, що ми отримуємо ідеї від інших, або діємо в складі групи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ