Серед 45 країн світу Трамп переміг би лише в Росії – опитування

  Дональд Трамп користується популярністю в Росії і Китаї
  Серед 45 країн тільки жителі Росії проголосували б за Дональда Трампа як кандидата в президента, решта підтримали б Хілларі Клінтон. Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародною асоціацією WIN/Gallup у 45 країнах. Населення цих країн становить близько 75% світового. Згідно з опитуванням, Хілларі Клінтон випереджає Дональда
  • 18 Жовтня, 2016, 13:47
  • Розсилка
  Тільки росіяни проголосували б за Трампа
  Тільки росіяни проголосували б за Трампа

  Дональд Трамп користується популярністю в Росії і Китаї

  Серед 45 країн тільки жителі Росії проголосували б за Дональда Трампа як кандидата в президента, решта підтримали б Хілларі Клінтон.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародною асоціацією WIN/Gallup у 45 країнах. Населення цих країн становить близько 75% світового.

  Згідно з опитуванням, Хілларі Клінтон випереджає Дональда Трампа в усіх, крім однієї країни – Росії. Клінтон дуже популярна в Західній Європі, Латинській Америці та Африці.

  Дональд Трамп користується популярністю в Росії і Китаї.

  Найбільший відрив у Клінтон був би у жителів Португалії, Фінляндії та Південної Кореї. Там її перевага над Трампом становить 79-80%.

  Найменшим відрив Клінтон від Трампа був би в Лівані, Індії, Палестині. Але навіть там вона перемогла б Трампа з відривом в 22-23%.

  У Китаї її відрив від Трампа становив би лише 9%.

  І тільки в Росії переміг би Трамп з відривом від Клінтон у 23%.

  Так, на запитання, якби ви змогли проголосувати на виборах президента США, за кого ви б віддали свій голос: 33% опитаних в РФ віддали б свій голос за Трампа, 10% – за Клінтон, 57% відповіли, що не знають.

  Опитування було проведено в серпні і вересні серед 44 194 респондентів.

  Похибка вибірки – 1%.

  Нагадаємо, Трамп заявив, що готовий зустрітися з Путіним до інавгурації.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ