Шабунін: Перед оголошенням мені підозри була змінена стаття

  За новою статтею антикорупціонеру загрожує менший термін ув’язнення
  Голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну у середу в Дніпровському відділенні поліції Києва оголосили підозру в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості журналісту Всеволоду Філімоненку. За його словами, перед оголошенням підозри була змінена кваліфікація злочину з умисного заподіяння шкоди журналісту на статтю 122 Кримінального
  • 16 Серпня, 2017, 11:27
  • Розсилка

  За новою статтею антикорупціонеру загрожує менший термін ув’язнення

  Голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну у середу в Дніпровському відділенні поліції Києва оголосили підозру в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості журналісту Всеволоду Філімоненку.

  За його словами, перед оголошенням підозри була змінена кваліфікація злочину з умисного заподіяння шкоди журналісту на статтю 122 Кримінального кодексу України «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження». Покаранням за злочин передбачаються виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

  «Мені насправді жаль, що змінили кваліфікацію», - зазначив він.

  Нагадаємо, 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав одного удару по обличчю Філімоненка, що «спричинило тривалий розлад здоров'я останнього у вигляді закритої травми обличчя».

  Антикорупційному активісту інкримінують статтю 122 Кримінального кодексу «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження».

  Це правопорушення карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ