Штаб Клінтон шукає волонтерів для перерахунку голосів виборців

  На сайті HillaryClinton.com з'явилися нові анкети для волонтерів, які готові взяти участь в перерахунку голосів на президентських виборах США
  Передвиборний штаб екс-кандидата в президенти США від демократів Гілларі Клінтон шукає волонтерів для участі в процедурі повторного підрахунку голосів виборців в двох американських штатах, повідомляє The Hill. Відзначається, що на сайті HillaryClinton.com з'явилися нові анкети для волонтерів, які готові взяти участь в перерахунку голосів на
  • 2 Грудня, 2016, 02:59
  • Розсилка

  На сайті HillaryClinton.com з'явилися нові анкети для волонтерів, які готові взяти участь в перерахунку голосів на президентських виборах США

  Передвиборний штаб екс-кандидата в президенти США від демократів Гілларі Клінтон шукає волонтерів для участі в процедурі повторного підрахунку голосів виборців в двох американських штатах, повідомляє The Hill.

  Відзначається, що на сайті HillaryClinton.com з'явилися нові анкети для волонтерів, які готові взяти участь в перерахунку голосів на президентських виборах США в Мічигані і Вісконсині.

  «Допоможіть нам з перерахунком голосів у Мічигані. Дайте знати, якщо хочете в цьому взяти участь», - йдеться в повідомленні на сайті.

  При цьому на сайті не вказано, чим же саме будуть займатися волонтери, яких планують взяти співробітники штабу.

  У неділю Трамп заявив у твітері, що, крім перемоги за американською системою непрямих виборів через колегію виборників, він так само «переміг і в загальнонародному голосуванні, якщо відняти мільйони людей, що голосували незаконно».

  Трамп жорстко розкритикував Стайн за спробу здійснити перерахунок голосів. Він заявив, що кандидат від «зелених» намагається зробити це з метою наживи і розраховує привласнити частину коштів, зібраних для проведення перевірки.

  Раніше Стайн офіційно подала петицію про проведення перерахунку голосів на виборах президента в штаті Вісконсін. Вона також має намір домагатися цього в Мічигані і Пенсільванії. У всіх трьох штатах Трамп здобув перемогу над кандидатом від демократів Гілларі Клінтон з мінімальною перевагою.

  Нагадаємо, адвокат Марк Еліас, який був юристом в передвиборному штабі Клінтон, заявив, що помічники екс-кандидата від демократів готові взяти участь в перевірках у всіх трьох штатах.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ