Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Склад комітетів Ради новообрані депутати розглянуть 19 серпня

  • Розсилка
  Засідання підготовчої групи Верховної Ради  - Склад комітетів Ради новообрані депутати розглянуть 19 серпня
  Засідання підготовчої групи Верховної Ради 
  Фото: Віталій Носач, РБК-Україна

  До 19 серпня від політичних партій чекають пропозицій щодо складу комітетів

  Підготовча депутатська група з числа новообраних народних депутів розгляне склад комітетів Верховної Ради 19 серпня. Таке рішення учасники засідання ухвалили на засіданні у середу, 14 серпня.

  Так, 15 серпня до 12-ї години дня робочі підгрупи нададуть пропозиції щодо подальшої роботи.

  «Після цього ми зберемося о 16:00 15 серпня та підтримаємо або не підтримаємо кількісний склад, предмети відання і назви комітетів, які ми будемо пропонувати Верховній Раді як Підготовча депутатська група. Далі, до 10-ї години понеділка, 19 серпня, потрібно буде надати пропозиції від політичних партій щодо персонального складу майбутніх комітетів», - сказав голова групи, представник «Слуги народу» Дмитро Разумков.

  За його словами, ще одне засідання буде 20 серпня.

  «20 серпня о 12-й потрібно треба буде зібратися або на засіданні першої підгрупи Підготовчої депутатської групи, або на засіданні Підготовчої депутатської групи. Визначимось з цим пізніше, коли зрозуміємо результати сьогоднішньої нашої роботи», - додав він.

  Зазначимо, що сьогодні на засіданні депутати прийняли рішення, що двоє представників партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук та Сергій Іонушас будуть координувати роботу підгруп Підготовчої депутатської групи.

  Зазначимо, що у парламенті сьогодні проходило друге засідання для підготовки сесії нової Ради. Під час засідання народні депутати обговорювали кількість комітетів Ради.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ