Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогодні у Брюсселі Україна і ЄС обговорять імплементацію асоціації

  • Розсилка
  Сьогодні у Брюсселі Україна і ЄС обговорять імплементацію асоціації

  О 15:00 за київським часом Гройсман і Могеріні дадуть спільну прес-конференцію

  Україна і Європейський Союз підіб’ють підсумки імплементації Угоди про асоціацію.

  Це питання буде головним у порядку денному засідання Ради асоціації Україна-ЄС, яке відбудеться 8 грудня у Брюсселі, повідомляє Укрінформ.

  «Рада асоціації обговорить стан двосторонніх відносин ЄС-Україна у рамках  «Східного партнерства» та європейської політики сусідства. Рада також підіб’є підсумки щодо прогресу імплементації Угоди про асоціацію ЄС-Україна», - заявили у Раді Євросоюзу.

  На засіданні головуватимуть прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні.

  Сторони також обговорять процес реформ в Україні як складову політичного діалогу і співробітництва.

  Також Рада обговорить боротьбу з корупцією, реформу судової системи та процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

  Окрім цього, у порядку денному засідання заплановані питання відносно економічної ситуації в Україні та співпраці у сферах фінансів, енергетики, охорони здоров'я та освіти.

  Також ітиметься про галузь двосторонньої торгівлі у рамках імплементації домовленостей щодо поглибленої і всеосяжної ЗВТ.

  О 15:00 за київським часом Гройсман і Могеріні дадуть спільну прес-конференцію.

  У листопаді Єврокомісія та Європейська служба зовнішньої діяльності оприлюднили другу річну доповідь щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС. У документі відзначається суттєвий досягнутий прогрес Києва у процесі реформ. Натомість вказуються сфери, де треба прискорити втілення у життя перетворень, зокрема у боротьбі з корупцією.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ