Сьогодні у центрі Києва обмежать рух через заходи ОУН

  1 грудня на кількох вулицях центральної частини Києва буде тимчасово обмежено рух транспорту
  У четвер, з 6-ї ранку, влада Києва перекриває проїзд центральними вулицями міста, повідомляє прес-центр КМДА. Зокрема, такі зміни торкнуться вулиці Хрещатик (на відрізку від вулиці Богдана Хмельницького до будинку №3 на вулиці Хрещатик) та вулиці Михайлівської (на відрізку від вулиці Хрещатик до перетину з вулицею Костьольною). Також рух буде
  • 1 Грудня, 2016, 11:35
  • Розсилка
  Перекриття центру Києва
  Перекриття центру Києва

  1 грудня на кількох вулицях центральної частини Києва буде тимчасово обмежено рух транспорту

  У четвер, з 6-ї ранку, влада Києва перекриває проїзд центральними вулицями міста, повідомляє прес-центр КМДА. Зокрема, такі зміни торкнуться вулиці Хрещатик (на відрізку від вулиці Богдана Хмельницького до будинку №3 на вулиці Хрещатик) та вулиці Михайлівської (на відрізку від вулиці Хрещатик до перетину з вулицею Костьольною).

  Також рух буде обмежено на вулицях Архітектора Городецького, Ольгинській та Інститутській (відрізок від алеї Героїв Небесної Сотні до перехрестя вулиці Інститутської з вулицею Шовковичною).

  Зазначимо, що на час проведення заходів буде внесено зміни й у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, які проходять вищезазначеними вулицями.

  Справа в тому, що лідер організації ОУН Микола Коханівський разом зі своїми прихильниками вирішив пройти Хрещатиком та прилеглими вулицями, повідомляють у прес-службі столиці. Точний час початку акцій не повідомляється.

  Обмеження руху в центрі столиці пов'язано з проведенням низки заходів, одним з яких буде мітинг-хода до Адміністрації президента України з вимогою «звільнення» всіх політичних в'язнів і «відсторонення Медведчука і Кучми», організований добровольчим рухом ОУН.

  Внесенням змін у роботу громадського транспорту столиці, маршрути якого проходять вулицями проведення акцій, займається департамент транспортної інфраструктури Київської обладміністрації.

  Нагадаємо, раніше у Медведчука заявили, що новий напад на офіс може статися 1 грудня.

  Як відомо, 21 листопада, під час святкування третьої річниці Революції гідності, було скоєно напад на офіс «Українського вибору», внаслідок чого в будівлі було розбито вікна, його закидали фаєрами і димовими шашками. Під час погрому представники добровольчого батальйону ОУН на чолі з Коханівскім заявили про те, що повторюватимуть подібні акції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ