Сьогодні у Франції відбудеться другий тур парламентських виборів

  Дільниці для голосування відкриються о 9:00 за київським часом
  Сьогодні, 18 червня, у Франції відбудеться другий тур виборів  у Національні збори - нижню палату парламенту. Французи обиратимуть депутатів республіки на найближчі п'ять років. Дільниці для голосування відкриються о 8:00 за місцевим часом (9:00 за київським часом) і працюватимуть до 18:00. Однак у деяких великих містах робота дільниць для
  • 18 Червня, 06:42
  • Розсилка
  Вибори у Франції
  Вибори у Франції

  Дільниці для голосування відкриються о 9:00 за київським часом

  Сьогодні, 18 червня, у Франції відбудеться другий тур виборів  у Національні збори - нижню палату парламенту. Французи обиратимуть депутатів республіки на найближчі п'ять років.

  Дільниці для голосування відкриються о 8:00 за місцевим часом (9:00 за київським часом) і працюватимуть до 18:00. Однак у деяких великих містах робота дільниць для голосування може тривати до 20:00.

  Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  Нагадаємо, партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіка!» і її союзники в ході першого туру парламентських виборів, який пройшов тиждень тому, зайняла лідируючу позицію і отримала 32% голосів.

  Перший тур виборів в Національні збори пройшов у Франції тиждень тому за рекордно низької явки - 48,4%.  Правом голосу у Франції володіють 47 млн виборців.

  «Главком» також повідомляв, що за результатами опитування Opinionway, партія «Вперед, республіка!» разом із союзниками може розраховувати на рекордні 440-470 мандатів у 577-місному парламенті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ