Сьогодні згадуватимуть фотокореспондента Гурняка, який загинув на Донбасі

  О 8:00 у Трьохсвятительському храмі на другому поверсі дзвіниці Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві відбудеться панахида за спокій душі Гурняка
  Сьогодні в Києві та Львові, Тернополі та Одесі пом’януть Віктора Гурняка (псевдо «Гарт», «Гартік», позивний «Олігарх») – пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар», який загинув у зоні АТО два роки тому. «Дорогі друзі! Завтра сумні роковини – два
  • 19 Жовтня, 2016, 07:58
  • Розсилка

  О 8:00 у Трьохсвятительському храмі на другому поверсі дзвіниці Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві відбудеться панахида за спокій душі Гурняка

  Сьогодні в Києві та Львові, Тернополі та Одесі пом’януть Віктора Гурняка (псевдо «Гарт», «Гартік», позивний «Олігарх») – пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар», який загинув у зоні АТО два роки тому.

  «Дорогі друзі! Завтра сумні роковини – два роки, як у бою з московською наволоччю на Луганщині загинув наш побратим – пластун, фотокореспондент і мужній воїн «Айдару» Віктор Гурняк. О 8:00 у Трьохсвятительському храмі на другому поверсі дзвіниці Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві відбудеться панахида за спокій душі Віктора. Запрошую всіх друзів приєднатися до спільної молитви і згадати героя. Потім ми поставимо портрет героя біля стіни пам’яті біля Михайлівського монастиря і кожен охочий протягом дня зможе принести туди квіти і свічки», – написав у Facebook Андрій Ковальов (Andriy Kovalov).

  Водночас, у Львові о 9:30 відбудеться поминальна служба Божа в церкві Андрія Первозванного (вул. Варшавська, 38), о 11:00 – молебень на Пластовому меморіалі Личаківського кладовища.

  О 8:15 поминальна служба Божа також відбудеться в Катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі.

  Волонетрів та одеситів чекають на панахиді у нашій церкві Різдва Христового, що в Одесі на вул. Пастера, 5 о 17.30 – нехай спільна молитва і з Одеси запалить для нього ще один вогник на небі. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ