Спецслужби дізналися про плани вбивства кандидатів на пост президента Франції

  Охорона кандидатів одержала докладні інструкції у зв’язку з загрозою
  Генеральна дирекція внутрішньої безпеки Франції попередила головних кандидатів президентських виборів про терористичну загрозу їх особистої безпеки. «Терористичний ризик максимальний, і наші служби мобілізовані», – сказав міністр внутрішніх справ Франції Матіас Текль, який відмовився від будь-яких додаткових коментарів.
  • 16 Квiтня, 22:07
  • Розсилка
  <span>Канадидати в президенти Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійон</span>
  Канадидати в президенти Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійон

  Охорона кандидатів одержала докладні інструкції у зв’язку з загрозою

  Генеральна дирекція внутрішньої безпеки Франції попередила головних кандидатів президентських виборів про терористичну загрозу їх особистої безпеки.

  «Терористичний ризик максимальний, і наші служби мобілізовані», – сказав міністр внутрішніх справ Франції Матіас Текль, який відмовився від будь-яких додаткових коментарів.

  Генеральна дирекція внутрішньої безпеки заявила про конкретну терористичну загрозу для особистої безпеки головних кандидатів президентських виборів і безпеки їх виборчих штабів, – повідомляє Journal du dimanche.

  Як пише видання, існує «істотна і безпосередня» загроза, до якої паризька прокуратура ставиться дуже серйозно.

  Вона розпочала попереднє розслідування. Поліцейська служба, що займається охороною кандидатів, одержала у зв’язку з загрозою докладні інструкції.

  Нагадаємо, кандидат у президенти Франції, лідер партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що її позиція щодо конфлікту в Україні, як і раніше, збігається з російською.

  Раніше Марін Ле Пен в інтерв’ю французькій радіостанції BFMTV/RMC заявила, що анексія Криму Росією «не була незаконною». 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ