Співробітники хлібокомбінату на Харківщині закликали Порошенка відродити економічні зв'язки з РФ

  Працівники скаржаться, що можуть залишитися без роботи
  «Вести» повідомляють, що понад дві тисячі працівників Лихачовського комбінату хлібопродуктів, розташованого в Харківській області, підписали звернення на адресу президента України Петра Порошенка із закликом відновити повноцінні економічні відносини з Росією. «Доводиться скорочувати штат і наші співробітники можуть опинитися на
  • 29 Листопада, 2016, 16:00
  • Розсилка

  Працівники скаржаться, що можуть залишитися без роботи

  «Вести» повідомляють, що понад дві тисячі працівників Лихачовського комбінату хлібопродуктів, розташованого в Харківській області, підписали звернення на адресу президента України Петра Порошенка із закликом відновити повноцінні економічні відносини з Росією.

  «Доводиться скорочувати штат і наші співробітники можуть опинитися на вулиці, а їх родини лишаться своїх годувальників», - повідомив колектив.

  Працівники хлібокомбінату вказали, що при цьому країна недоотримає в казну таких необхідних податків з прибутків підприємства.

  «Виходячи з цього, просимо Вас відновити втрачені економічні зв'язки з Російською Федерацією аж до встановлення зони вільної економічної торгівлі», - йдеться у зверненні до Порошенка.

  «Люди, які працюють на нашому комбінаті, забезпечують свої сім'ї необхідними коштами для їх існування, а також через податки забезпечують поповнення казни нашої країни», - зазначив у зверненні трудовий колектив.


  2_1

  «Вести» повідомляють, що працівники підкреслили: у зв'язку з тим, що в останні роки були розірвані зв'язки з найбільшим споживачем хлібокомбінату - Російською Федерацією, - підприємство опинилося у вкрай складному становищі.

  В даний час загальна продуктивна потужність підприємства по переробці зерна становить 360-380 тонн на добу. Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє Лихачовському комбінату хлібопродуктів випускати пшеничне борошно високої якості. Вона реалізується у всіх торгових мережах країни.

  «Вести» нагадують, що раніше трудові колективи 7 великих підприємств в різних регіонах країни також зажадали від президента України відновлення економічних зв'язків з Росією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ