Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Справа українських кур’єрів» у Росії та «справа вербувальників» у Києві: що відбувається та чого очікувати (прес-конференція)

  • Розсилка
  <p>У залі суду. Світлина з фейсбук сторінки Марії Томак</p> - «Справа українських кур’єрів» у Росії та «справа вербувальників» у Києві: що відбувається та чого очікувати (прес-конференція)

  У залі суду. Світлина з фейсбук сторінки Марії Томак

  Протягом попередніх років сотні громадян України були завербовані на території нашої країни та відправлені до Російської Федерації з метою втягнення до кримінального бізнесу

  Сьогодні. 5 грудня, о 10:00 в прес-центрі «Главкома» відбудеться прес-конференція на тему: «Справа українських кур’єрів» у Росії та «справа вербувальників» у Києві: що відбувається та чого очікувати».
  Запрошені гості:
  • Віта МУСАТЕНКО, адвокат потерпілих від торгівлі людьми;
  • Євгенія КАПАЛКІНА, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Віра ВОЛОДІЙ, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Протидія торгівлі людьми»;
  • Марія ТОМАК, координаторка Медійної ініціативи за права людини.

  Протягом попередніх років сотні громадян України були завербовані на території нашої країни та відправлені до Російської Федерації з метою втягнення до кримінального бізнесу, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків, а згодом - арештовані.

  Наприкінці минулого року Національна поліція заявила про затримання організаторів схеми вербування. А протягом 2017-го більше 200 громадян України були визнані правоохоронними органами потерпілими від торгівлі людьми. Що сьогодні відбувається з цим провадженням – «справою вербувальників»? Чи можна стверджувати, що Солом’янський райсуд Києва зволікає із розглядом? Яким є стан розслідування інших кримінальних проваджень, які стосуються цієї ж схеми? Та чи справді ця схема припинила своє існування на території України? Свою точку зору на ці питання викладуть правозахисники та адвокат потерпілих.

  Трансляцію прес-конференції дивіться тут: 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ