Справа Януковича: суд переніс засідання на 15 серпня

  Суддя попросив сторони підготуватися до допиту свідка обвинувачення екс-представника України в Радбезі ООН Юрія Сергеєва
  Оболонський районний суд Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича на 15 серпня. Про це повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко. Головуючий суддя Вдадислав Дев'ятко повідомив, що у нього призначена на даний час справа щодо розбійного нападу на декількох жінок, тому суд
  • 10 Серпня, 15:05
  • Розсилка
  Суд у справі Януковича оголосив перерву
  Суд у справі Януковича оголосив перерву

  Суддя попросив сторони підготуватися до допиту свідка обвинувачення екс-представника України в Радбезі ООН Юрія Сергеєва

  Оболонський районний суд Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича на 15 серпня. Про це повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

  Головуючий суддя Вдадислав Дев'ятко повідомив, що у нього призначена на даний час справа щодо розбійного нападу на декількох жінок, тому суд вимушений перервати розгляд справи Януковича.

  «У справі оголошується перерва на 14:00 15 серпня», - сказав він.

  Також Дев'ятко попросив сторони підготуватися до допиту свідка обвинувачення екс-представника України в Радбезі ООН Юрія Сергеєва.

  Прокурор Руслан Кравченко сьогодні повідомив на засіданні, що лист екс-президента Віктора Януковича до президента Росії Володимира Путіна про введення на територію України російських військ став спробою легітимізації з боку російської влади незаконного переміщення у лютому-березні 2014 року на територію Криму російських військовослужбовців, озброєння і техніки. 

  Зазначимо, 5 липня Янукович заявив, що не братиме участі в українському судовому процесі у справі про державну зраду і відкликав із суду своїх адвокатів.

  Військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що відмова Януковича від захисників - це намагання затягнути судовий процес. Уже 10 липня Януковичу Київський центр з надання безоплатної правової допомоги призначив державного адвоката.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ