Справи Курченка і Клименка розслідуватимуть на закритому поверсі

  Луценко поскаржився, що деякі співробітники через Viber передають підозрюваним план слідчих дій
  Справи Сергія Курченка та екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка передані першому заступнику військового прокурора Володимиру Жербицькому. Про це Луценко заявив на прес-конференції. «Я прийняв рішення передати Володимиру Жербицькому – першому заступнику військового прокурора - декілька справ, де проходять Курченко і
  • 30 Травня, 2016, 16:17
  • Розсилка
  ipress.ua

  Луценко поскаржився, що деякі співробітники через Viber передають підозрюваним план слідчих дій

  Справи Сергія Курченка та екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка передані першому заступнику військового прокурора Володимиру Жербицькому. Про це Луценко заявив на прес-конференції.

  «Я прийняв рішення передати Володимиру Жербицькому – першому заступнику військового прокурора - декілька справ, де проходять Курченко і Клименко… Довіряю цій людині», – зазначив Луценко.

  Слідчій групі Жербицького буде виділено «закритий поверх» - слідство відбуватиметься у закритому режимі.

  «Чому закрита? Бо є інформація, що деякі співробітники через Viber передають підозрюваним весь план слідчих дій. Тому прийняв рішення, що це буде саме військовий прокурор, саме в закритому режимі», - додав він.

  Як повідомлялося, Луценко також заявляв, що екс-міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш рано радіє з приводу припинення розслідування проти неї кримінальної справи. 

  Раніше Лукаш заявила, що розслідування її справи знову зупинено. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook. За її словами, «терміни наближаються до завершення, а перспектива знайти «хоч щось» туманна як ніколи».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ