США в ОБСЄ: Росія намагається провокаціями вирвати поступки на переговорах у Мінську

  Росія спеціально створює напруженість на лінії зіткнення в спробі вирвати силою поступки з боку Києва
  Росія вдається до навмисної тактики загострення бойових дій і насильства на сході України з метою посилення переговорних позицій і отримання поступок на свою користь. Про це заявив під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер представник США при ОБСЄ посол Даніель Баєр, передає Укрінформ. «Росія загострила напруженість на лінії зіткнення в
  • 2 Грудня, 2016, 06:45
  • Розсилка

  Росія спеціально створює напруженість на лінії зіткнення в спробі вирвати силою поступки з боку Києва

  Росія вдається до навмисної тактики загострення бойових дій і насильства на сході України з метою посилення переговорних позицій і отримання поступок на свою користь. Про це заявив під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер представник США при ОБСЄ посол Даніель Баєр, передає Укрінформ.

  «Росія загострила напруженість на лінії зіткнення в спробі вирвати силою поступки з боку України», - підкреслив представник Сполучених Штатів.

  Він підкреслив, що бойові дії ще більше ускладнюють досягнення політичного прогресу з Мінським домовленостями.

  «Якщо Росія дійсно хоче досягти угоди про умови проведення місцевих виборів, про амністію, про особливий статус, а також у питаннях децентралізації, шлях для цього дуже зрозумілий: треба припинити атакувати українські сили, вивести важке озброєння і надати повний доступ спостерігачам СММ по всій території України, в тому числі у прикордонному регіоні з Росією», - зазначив Байєр.

  Представник США підкреслив: об'єднані російсько-сепаратистські сили продовжують порушувати режим припинення вогню, і відповідальність за це несе безпосередньо російське керівництво.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ