Стало відомо про ймовірну причину смерті депутата на Харківщині
Чиновник, імовірно, наклав на себе руки, перебуваючи у стані сп'яніння
Стала відома імовірна причина смерті депутата місцевої райради Романа Шияна, тіло якого знайшли в селі Лукашівка на Харківщині.
Як повідомляє 057.ua із посиланням на джерело у правоохоронних органах, чиновник, імовірно, наклав на себе руки, перебуваючи у стані сп'яніння.
«Він вже не чинний директор, і його звільнили через крадіжку. Вчора туди приїхало нове керівництво Укрбургаз, а Шиян цілий день пив горілку. Його знайшли у дворі, а поруч з ним лежала пляшка горілки. Первинна інформація вказує на те, що він застрелився у стані алкогольного сп'яніння»,– сказав співрозмовник.
Він зазначив, що ситуацію із загибеллю Шияна намагаються виставити і в іншому світлі: нібито його «замовило» нове керівництво Укрбургазу.
Коментарі — 0