Стало відомо, скільки китайці витрачають під час найбільшого онлайн-розпродажу у світі

  Станом на другу половину дня суботи Alibaba побила власний торішній рекорд продажів
  Китайці витрачають мільярди доларів на інтернет-закупи в суботу, 11 листопада. У так званий «День самотніх» (Singles' Day) місцеві інтернет-компанії роздрібної торгівлі пропонують покупцям великі знижки. Китайський Singles' Day - найбільший онлайн-розпродаж світу, зазначає інформагенція dpa. Чимало покупців заздалегідь зберегли
  • 11 Листопада, 2017, 13:48
  • Розсилка
  Alibaba отримала замовлень на майже 19 мільярдів доларів
  Alibaba отримала замовлень на майже 19 мільярдів доларів

  Станом на другу половину дня суботи Alibaba побила власний торішній рекорд продажів

  Китайці витрачають мільярди доларів на інтернет-закупи в суботу, 11 листопада. У так званий «День самотніх» (Singles' Day) місцеві інтернет-компанії роздрібної торгівлі пропонують покупцям великі знижки. Китайський Singles' Day - найбільший онлайн-розпродаж світу, зазначає інформагенція dpa.

  Чимало покупців заздалегідь зберегли переліки бажаних товарів у власних акаунтах на сайтах онлайн-крамниць. Люди почали масово робити замовлення, як тільки розпродаж стартував - опівночі за місцевим часом.

  Станом на другу половину дня суботи Alibaba - найбільша в Китаї компанія з роздрібної онлайн-торгівлі - побила власний торішній рекорд продажів, отримавши замовлень на майже 19 мільярдів доларів. Найближчий конкурент Alibaba - JD.com - продав товарів на суму 16,8 мільярда доларів. Для порівняння: покупці у США торік витратили на онлайн-закупи 3,3 мільярда доларів під час онлайн-розпродажів у «Чорну п'ятницю» (Black Friday) та ще 3 мільярди доларів у «Кіберпонеділок» (Cyber Monday).

  В Alibaba заявили, що сподіваються в майбутньому перетворити Singles' Day на міжнародний «фестиваль шопінгу». За даними компанії, її онлайн-платформами для шопінгу Taobao та Tmall користуються 500 мільйонів людей. Singles' Day започаткували китайські студенти у 1990-х роках. Свято мало стати альтернативою Дню Святого Валентина для людей, які не перебувають у романтичних стосунках.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ