Суд окупованого Криму відправив українського активіста до колонії на понад три роки

  Володимира Балуха звинувачують у зберіганні боєприпасів і вибухових речовин
  У п'ятницю, 4 серпня, Роздольненський суд окупованого Росією Криму виніс вирок українському активісту Володимиру Балуху – три роки і сім місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє кримчанин Михайло Батрак, присутній на засіданні. У підконтрольному Кремлю
  • 4 Серпня, 12:17
  • Розсилка
  Володимир Балух
  Володимир Балух

  Володимира Балуха звинувачують у зберіганні боєприпасів і вибухових речовин

  У п'ятницю, 4 серпня, Роздольненський суд окупованого Росією Криму виніс вирок українському активісту Володимиру Балуху – три роки і сім місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Про це повідомляє кримчанин Михайло Батрак, присутній на засіданні.

  У підконтрольному Кремлю Роздольненському районному суді у справі Балуха 1 серпня відбулися дебати сторін. Сам підсудний у суді зазначив політичний характер звинувачень проти нього.

  На початку засідання прокурор вимагав покарання для Балуха у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років і один місяць колонії загального режиму.

  Володимира Балуха звинувачують у зберіганні боєприпасів і вибухових речовин.

  ФСБ затримала Володимира Балуха вранці 8 грудня 2016 року. За повідомленням його дружини, співробітники російської ФСБ з'явилися з обшуками до села Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки тривали чотири години в будинках Балуха та його матері. Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Володимир Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок.

  Підконтрольна Кремлю влада Криму вимагала від Володимира Балуха зняти встановлену 29 листопада на стіні власного будинку табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні, 18».

  Захист Балуха і правозахисники, в свою чергу, стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через розміщену на стіні табличку та прапор України, що майорів на подвір'ї його будинку.

  Джерело: Крим.Реалії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ