Суд Ростова відмовився організовувати відеозв’язок з Януковичем

  Завтрашнє судове засідання у справі Януковича зривається через російський суд
  У Ростовському суді заявили, що до них не надходило звернення Оболонського районного суду Києва для організації відеозв'язку з екс-президентом України Віктором Януковичем. Про це повідомляє «Інтерфакс-Украна». [READ_MORE] У суді наполягають, що на цій підставі завтрашнє судове засідання у справі Януковича організовано не буде.
  • 17 Травня, 20:56
  • Розсилка
  Віктор Янукович
  Віктор Янукович

  Завтрашнє судове засідання у справі Януковича зривається через російський суд

  У Ростовському суді заявили, що до них не надходило звернення Оболонського районного суду Києва для організації відеозв'язку з екс-президентом України Віктором Януковичем.

  Про це повідомляє «Інтерфакс-Украна».  У суді наполягають, що на цій підставі завтрашнє судове засідання у справі Януковича організовано не буде.

  При цьому раніше в Ростовському суді відповіли на запит адвокатів, що суд готовий до організації відеозв'язку з Києвом для забезпечення участі Януковича в засіданні 18 травня.

  Нагадаємо, Оболонський райсуд Києва надав екс-президенту Віктору Януковичу три варіанти відеозв'язку для участі у судовому засіданні.

  4 травня Оболонський районний суд Києва  почав розглядати справу за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді.

  Оболонський райсуд частково задовольнив клопотання захисту екс-президента Віктора Януковича про участь останнього у підготовчому засідання в режимі відеоконференції. Засідання мало відбутися 18 травня.

  Також сьогодні прокуратура повідомила, що напередодні розстрілів на Майдані Янукович поспілкувався з Путіним.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ