Суддю Бевзенко відсторонили від посади за арешти євромайданівців, - ЗМІ

  У січні 2014 року суддя Бевзенко виносила рішення про арешт 2 побитих «Беркутом» активістів
  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відсторонила від посади суддю Оболонського райсуду Києва Юлію Бевзенко (Оробець) за арешти активістів Євромайдану. Про це повідомляє представник євромайданівців, адвокат Роман Маселко. Він повідомив, що в понеділок друга дисциплінарна палата ВРП вирішила застосувати до Бевзенко дисциплінарні санкції у
  • 20 Червня, 01:50
  • Розсилка
  Суддю Бевзенко відсторонили від посади за арешти євромайданівців
  Суддю Бевзенко відсторонили від посади за арешти євромайданівців

  У січні 2014 року суддя Бевзенко виносила рішення про арешт 2 побитих «Беркутом» активістів

  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відсторонила від посади суддю Оболонського райсуду Києва Юлію Бевзенко (Оробець) за арешти активістів Євромайдану.

  Про це повідомляє представник євромайданівців, адвокат Роман Маселко.

  Він повідомив, що в понеділок друга дисциплінарна палата ВРП вирішила застосувати до Бевзенко дисциплінарні санкції у вигляді подання про звільнення з посади.

  До моменту розгляду цього подання суддю відсторонено від посади.

  У січні 2014 року суддя Бевзенко виносила рішення про арешт 2 побитих «Беркутом» активістів, а також позбавляла учасників Автомайдану прав водія.

  Крім того, у вересні 2015 року суддя відпустила з-під варти і дозволила втекти з країни одному з керівників «тітушок», бійцеві «Оплоту» Таваккулі Рагімову.

  Нагадаємо, на розгляді Вищої ради правосуддя (ВРП) наразі знаходяться як мінімум дві нові скарги щодо професійної діяльності і притягнення до дисциплінарної відповідальності голови Оболонського райсуду Києва Владислава Дев'ятка.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ