Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Світовий банк готовий допомогти Україні з медичною реформою

  • Розсилка
  Світовий банк готовий допомогти Україні з медичною реформою

  Фахівці Світового банку готують велику доповідь щодо реалізації реформ в Україні, в тому числі в медичній сфері

  Світовий банк готовий підтримати перетворення в Україні, передусім в системі охорони здоров’я. Відповідні домовленості були озвучені під час зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та президента Групи Світового банку Джим Йонг Кіма.

  «Ми розуміємо, що реформи – це складна річ. Але ми вражені тим, наскільки просунулися реформи в Україні, і готові підтримати цей процес», - сказав Кім, якого цитує прес-служба українського уряду.

  Кім також наголосив, що наразі фахівці Світового банку готують велику доповідь щодо реалізації реформ, в тому числі в медичній сфері, і цей досвід, напевно, буде у великій пригоді Україні.  

  «Ми готові допомогти України завершити Революцію гідності та зайняти гідне місце на мапі світу. Ми зробили велику ставку на Україну, і хочемо забезпечити успішність», - додав президент Світового банку.

  Як повідомлялося, 13 листопада президент Світового банку Джим Йонг Кім прибув до Києва з дводенним візитом для обговорення реформ в Україні.

  Нагадаємо, 19 жовтня Рада ухвалила у цілому урядовий законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» з урахуванням зачитаного під стенограму переліку поправок.

  Цим документом передбачається з 1 січня 2018 року зміна моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні на первинній ланці. Оплата за надану медичну послугу пацієнту за єдиним тарифом на вторинній та третинній ланці буде впроваджуватися з 2019 року. До 2020 року вся система охорони здоров’я перейде на прямі оплати від Національної служби здоров’я України лікарям та медичним установам усіх напрямків спеціалізації.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ