Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко спочатку назвала Антикорупційний суд «власністю президента», а потім за нього проголосувала

  • Розсилка
  Юлія Тимошенко - Тимошенко спочатку назвала Антикорупційний суд «власністю президента», а потім за нього проголосувала
  Юлія Тимошенко

  Тимошенко вимагала передати законопроект до Венеціанської комісії

  Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні перед голосуванням щодо створення Вищого антикорупційного суду України заявила, що її політсила не буде голосувати за цей законопроект.

  Про це повідомляє Depo.ua.

  За словами Тимошенко, її команда з першого дня підтримувала Антикорупційний суд, його створення, але лише за однієї умові: якщо він не буде незалежний від президента України.

  «Якщо цей суд буде незалежний - в цьому є сенс і зміст. А якщо це маріонетка в руках президента чергова, так як Верховний суд, то тоді навіщо весь цей цирк? Я можу зараз твердо сказати: той законопроект, який вони узгодили, залишає Антикорупційний суд приватною власністю президента України, і тому забудьте про боротьбу з корупцією», - заявила Тимошенко.

  Вона вимагає передати цей законопроект до Венеціанської комісії.

  «В тому варіанті, який треба узгоджувати, і після обіду приймати рішення після заключення. Я вважаю, що це єдиний шлях, тому що те, що там зроблено, нічого спільного не має з незалежним Антикорупційним судом. І тому, хто хотів залишити корупцію, той хай голосує. А хто боровся проти неї», - знайте, що цей фейк - наголосила лідерка фракції.

  Втім, як відомо, 315 народних депутатів 7 червня підтримали створення Антикорупційного суду. Юлія Тимошенко також проголосувала за цей законопроект.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ