Тіна Кароль про гастролі в РФ: Мені не довелося прогинатися

  Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні, - заявила співачка
  Відома українська співачка Тіна Кароль прокоментувала питання про гастролі на території Російської Федерації. Про свою позицію виконавиця розповіла журналістами порталу «КП в Україні». Подібні запитання співачці задавали і раніше. Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні наразі.
  • 29 Грудня, 2016, 19:25
  • Розсилка
  Тіна Кароль
  Тіна Кароль

  Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні, - заявила співачка

  Відома українська співачка Тіна Кароль прокоментувала питання про гастролі на території Російської Федерації. Про свою позицію виконавиця розповіла журналістами порталу «КП в Україні».

  Подібні запитання співачці задавали і раніше. Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні наразі. Через якийсь час журналісти знову поцікавилися, чи не змінила артистка своєї позиції щодо запрошень виступити в РФ, де поп-зірку дійсно люблять і чекають з гастролями.  «Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. Цього року ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич», - відповіла Кароль.

  Джерело: Обозреватель

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ